Каталог

Вибір профнастилу для забору

 

На щастя, ми більше не живемо в той час, коли паркан має бути непереступною перешкодою. Пройшла та епоха, коли будівництво високих кам’яних огорож було необхідно для забезпечення безпеки життя. Сьогодні паркани з каменю переважно показують статус своїх господарів і не є обов’язковими у будівництві. З погляду довговічності та надійності, кам’яний чи цегляний паркан є неперевершеним авторитетом, маючи свою тисячолітню історію. До речі, деякі з таких огорож з віковою історією досі перебувають у відмінному стані. Сьогодні реальної потреби у спорудах у вигляді непорушної перешкоди просто немає. У сучасних умовах паркан є лише відміткою, що позначає межі ділянки. Також часто паркан використовується для укриття господарів та їхнього життя від цікавих поглядів. Крім того, паркан має бути красивим і, не втрачати свої естетичні та практичні властивості протягом десятиліть. Саме для таких цілей найкраще підійде паркан із профнастилу.

Конструкція паркану є основою споруди, яка потребує особливих навичок під час її встановлення. Для цього існують монтажні бригади – представники яких повинні мати хороші знання і дотримуватися основних правил при монтажі конструкції.

Процес установки паркану з профнастилу починається з підбору необхідних металевих труб для конструкції. Асортименти труб не змінюються ще з радянських часів.

Для правильного підбору профільних труб потрібно знати майбутню висоту паркану. Для огорож з висотою до 1,5 м слід застосувати квадратну трубу 30х20, як стовпи, приваривши на поперечки трубу 30х20. Для середніх огорож висотою від 1,5 до 2 м використовуються для стовпів труби 40х40 і для поперечок 30х20. Для парканів заввишки понад 2 м використовуються труби з великим перерізом, залежно від остаточної висоти, а також розташуванням об’єкта, що захищається.

Визначившись із конструкцією паркану можна переходити до процесу вибору профнастилу. Купити профнастил від виробника ви можете у виробничо-торгівельного підприємства “МІСТ-АЗІЯ”. Після покупки монтаж листів проводиться на готову металоконструкцію. Тому вибирати профнастил потрібно виходячи з даних про висоту конструкції, кількість поперечок, а також вітрове навантаження.

Для встановлення паркану, як правило, застосовують стіновий профнастил моделей від ПС-8 до ПС-18. Усього є чотири основні види профлиста застосовуваних для парканів – С-8, С-10, С-15, С-18.

Принцип всіх типів профнастилу зводиться до співвідношення висоти профілю до загальної жорсткості. Чим нижче ребро жорсткості профнастилу (С-8 (8мм)), тим більше лист по ширині, а значить, що зможе закрити більшу площу забору. Відповідно, чим вище ребро жорсткості (С-20 (20 мм)), тим вже по ширині лист, а значить і знадобиться більше листів на таку саму площу забору.

Проте за жорсткістю профнастил С-8 програє С-20 і тут необхідно знати висоту забору та кількість поперечних конструкцій, тому що певні моменти можуть бути компенсовані саме металоконструкцією. Якщо ви визначилися з вибором матеріалу для огорожі, то купити профнастил (Київ) ви зможете у нас. Широкий асортимент продукції, різні кольори, кращі ціни та термінове виготовлення – ваша економія та правильний вибір.