Каталог

КОМПАНИЯ МОСТАЗИЯ УКР

 
blog5

Компанія «МІСТ-АЗІЯ»

Підприємство МІСТ-АЗІЯ почало свою діяльність в 2005 році і займалося реалізацією ліній по виробництву профнастила і рулонній сталі на території України і довколишнього зарубіжжя. У 2006 році було прийнято рішення про організацію демонстраційного цеху по виробництву профлиста і згинальних виробів. І ось вже упродовж п’ятнадцяти років підприємство успішно розвивається і має власне виробництво профнастила, займається його виготовленням і реалізацією по усій території України.
Сьогодні на підприємстві успішно функціонують лінії по:

  • Профнастила Стінного (ПС- 8, ПС- 10, ПС- 15, ПС- 18, ПС- 20);
  • Профнастила Покрівельного (ПК- 10, ПК- 15, ПК- 20, ПК- 35, ПК- 44, ПК- 58);
  • Профнастила що Несе (НС- 35, НС- 44, Н- 58).

Запустивши в 2010 році лінію по виробництву металлочерепицы (тип Монтеррей), ми упевнено зарекомендували себе на ринку покрівельних матеріалів. Зараз виробники профнастила і металлочерепицы в Україні не завжди можуть підтвердити якість продукції, що випускається, МІСТ-АЗІЯ, у свою чергу, має сертифікати відповідності Гостам на усю продукцію, що випускається.

Також на виробництві працює лінія поперечного різання метала, на якій метав з рулону ріжеться на гладкий лист заданої довжини. Згодом з гладкого листа за допомогою згинального устаткування робляться доборні елементи для даху і огорож різних конфігурацій.

У 2011 році була запущена лінія по виробництву профільної труби прямокутного і квадратного перерізу (розмір перерізу 20*30, 40*20, 40*40, 50*50 і 60*40) з товщиною стінки 2 мм. Оскільки МІСТ-АЗІЯ є не лише виробником профнастила і металлочерепицы, але і виробником устаткування для їх виробництва, в штаті компанії на постійній основі працюють висококваліфіковані фахівці з налаштування цього устаткування на оптимальний режим робота.

Наша компанія є прямим оптовим закупником рулонної сталі у виробників, що дозволяє максимально понизити ціну на готову продукцію, не жертвуючи її якістю. Зручне територіальне розташування офісів і виробництва в п’яти різних районах Києва, заощадить ваш час, сприяючи комфортному і швидкому оформленню замовлення. Вантаження замовлень здійснюється мостовим краном, а це швидкий і надійний спосіб перемістити товар із складу виробництва в транспортний засіб. При необхідності, Ваше замовлення може бути доставлене транспортом

Також навесні 2015 року відбулося відкриття виробничих потужностей в м. Одеса. Ці і багато інших чинників, є безперечними плюсами нашої організації. Детальнішу інформацію можете упізнати у наших менеджерів, чекаємо Ваших дзвінків і розраховуємо на взаємовигідну співпрацю.