Каталог

Дах із профнастилу – найкраще рішення при будівництві сучасних будинків

 

На сьогоднішній день ринок будівельних матеріалів переповнений різними покрівельними варіантами: м’яка покрівля, натуральна черепиця, шифер, ондулін. Також на ринку матеріалів присутній профільований лист (профнастил). Популярність даного матеріалу обумовлена ​​такими важливими факторами:

  • хороші технічні параметри та висока міцність;
  • стійкість профнастилу до будь-яких погодних умов;
  • невелика вага, яка допомагає досить швидко провести його встановлення та монтаж;
  • легка та надійна система кріплення;
  • спеціальне покриття сприяє захисту профільованого аркуша від опадів, продовжуючи на тривалий час термін його служби;
  • широка сфера застосування дозволяє використовувати профнастил при будівництві огорож, дахів, яток, ангарів;
  • можливість застосування в якості покрівельного матеріалу для дахів дачних будинків та котеджів.

Від інших будівельних матеріалів профнастил відрізняється чудовою жорсткістю і високим показником міцності. Незважаючи на те, що сам собою профнастил є дуже легким матеріалом, його листи дуже надійні і довговічні.

Безперечною позитивною властивістю профільованого листа є його стійкість до корозійних процесів металу, а також відсутність необхідності догляду за матеріалом.

Колірна гама, що має широкий вибір, дозволяє підібрати найбільш підходяще під дизайн колірне рішення, яке повністю відповідатиме всім необхідним параметрам фасаду.

На сьогоднішній день купити профнастил у м. Київ не складає особливих труднощів. У нас як у виробника профнастилу представлений широкий ряд даного товару з металу різних виробників (Китай, Словаччина, Італія). При цьому цінова категорія залежить від якості металу, наявності полімерного покриття та товщини листа.