Каталог

Стіновий профнастил. Огорожа з профнастилу

 

Застосування профнастилу, при проведенні будівельних робіт з монтажу та облицювання, набирає все більшої популярності. Стінові конструкції поділяються на зовнішні та внутрішні. Зовнішні стіни знаходяться по периметру будови, а внутрішні – усередині конструкції. Таким чином, стіновий профнастил буде незамінним матеріалом при будівництві нових стін або облицювання зовнішніх. У випадку, коли йдеться про несучу стіну, краще придбати стіновий профнастил з гофрою заввишки 35 мм, оскільки саме така висота виявляється найбільш жорсткою.

Стіновий профнастил може застосовуватися для облицювання стін, які виконані з різних матеріалів: бетону, цегли, дерева. Також цей вид профнастилу досить популярний при будівництві огорож і будь-яких типів огорож (як тимчасових, так і постійних). Практика показує, що висота ребра жорсткості становить не більше 20 мм.

Профнастил із нанесенням спеціального полімерного покриття має окреме значення. Його основна функція – захистити профнастил від бактеріальних процесів та корозії, значно продовжуючи при цьому термін експлуатації. Виробничі компанії часто використовують профнастил у ролі матеріалу для будівництва промислових складів і складських приміщень. Варто зауважити, що в порівнянні з парканом з дерев’яних матеріалів, паркан з профільованого листа більш міцний і довговічний, хоч і ціна на профнастил Київ у порівнянні з цими матеріалами порівняно однакова.

Збір з профнастилу

Саме паркан виконує роль першого рубежу захисту території від проникнення на неї людей та тварин, які мають на меті розкрадання майна або заподіяння шкоди будівництву або приватним володінням. Більшість господарів при виборі типу паркану керуються кількома основними критеріями: майбутній зовнішній вигляд паркану, його вартість, надійність та довговічність.

При виборі майбутнього паркану, господарі, як правило, насамперед звертають увагу на його зовнішній вигляд і ціну, оскільки за парканом можна визначити ступінь достатку господаря. Проте трапляються випадки, коли покупці зовсім забувають про необхідну надійність майбутнього паркану.

І так зрозуміло, що господар розкішного заміського будинку не захищатиме територію своєї ділянки саморобним парканом, збитим з дерев’яних балок. Хоча такий варіант паркану цілком влаштує звичайного дачника, який хоче просто прикрити свою невелику побутівку та город.

На сьогоднішній день на ринку будівельних матеріалів представлені найоптимальніші вирішення проблем зведення огорож для будь-яких категорій власників маєтків. І найоптимальнішим рішенням цілком можна вважати паркан з профнастилу, що називається також профнастилом. Завдяки ідеальному показнику “ціна-якість”, за останні роки попит на цей вид будматеріалів збільшився в десятки разів.

Установка паркану з профнастилу чудово підходить практично до кожного виду будівлі: будь то заміські шикарні вілли, маленькі дачні будиночки або промислові склади. Слід зазначити, що сьогодні також часто зустрічаються і державні установи, які захищені парканом із профнастилу.

Профнастил має низку переваг, які виділяють його серед конкурентів. До головних переваг можна віднести:

  • міцність;
  • простість у монтуванні;
  • красивий вигляд;
  • відмінні захисні властивості;
  • співвідношення «ціна-якість».

Завдяки цьому, профнастил займає провідні позиції на ринку, а попит на нього збільшується з кожним роком.